O nas

  MTS-Technik® rozpoczął swoją działalność od produkcji elementów zawieszeń dla uznanych marek branży motoryzacyjnej. Na polskim rynku marka ta zadebiutowała w 2007 roku, wtedy też powstało polskie przedstawicielstwo oraz centrum logistyczne. Główny profil firmy (produkcja sprężyn sportowych) wraz ze wzrastającym zainteresowaniem rynku kompleksowymi rozwiązaniami, poszerzony został o produkcję zawieszeń  gwintowanych i amortyzatorów sportowch (o skróconej długości).

  MTS-Technik® od czasu pojawienia się na rynku aktywnie uczestniczy w licznych imprezach branżowych, przez co jest w stanie na bieżąco ulepszać, dopracowywać i powiększać gamę swoich produktów. Poprzez konsekwentą i spójną politykę jakościowo - cenową udział w rynku produktów MTS-Technik® jest stale powiększany, a grono zadowolonych klientów konsekwentnie rośnie. Według użytkowników, produkty MTS-Technik® to aktualnie najlepszy kompromis pomiędzy jakością, a ceną. Jesteśmy przekonani, że nasza strategia zapewni nam długookresowy, stabilny rozwój co owocować będzie licznymi nowościami w ofercie i jeszcze większą satysfakcją z użytkowania naszych produktów.

  Na chwilę obecną produkty MTS-Technik® rozpoznawalne są w większości krajów europejskich, a poza Polską bardzo dużym powodzeniem cieszą się również w Niemczech, Holandii, Czechach, Słowacji, Chorwacji oraz na terenie Litwy, Łotwy, Estonii, Ukrainy oraz Rosji.